Arkadiusz Garczyk

Arek

alt

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

alt

Arkadiusz Garczyk

  • Technologie Neurorehabilitacyjne
  • Interfejsy nerwowe: biofeedback, ETS,FES 
  • Szkolenia online
  • Wsparcie użytkownika

Ukończyłem studia magisterskie na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku fizyka medyczna. Obroniłem pracę magisterską dotyczącą analizy ilościowej sygnału EEG podczas snu u dzieci z migrenowymi i napięciowymi bólami głowy. Pracę magisterską realizowałem w Katedrze i Klinice Neurologii Wieku Rozwojowego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. 

Rozwój metod terapeutycznych i diagnostycznych postępuje szybciej niż zmiany w programach nauczania na uczelniach medycznych, dlatego cały czas istnieje wielka potrzeba informowania o najnowszych metodach technologii medycznych. Poprzez aktywność marketingową, tworzenie materiałów edukacyjnych, artykułów, projektowanie (od strony treści i architektury informacji) i uzupełnianie strony internetowej, staram się dotrzeć do jak największego grona Specjalistów i Pacjentów.

Ponieważ jesteśmy zwolennikami rehabilitacji nastawionej na systematyczne, wielokrotne powtórzenia/trening z użyciem sprzętu do zastosowań domowych, musimy zapewnić Naszym Klientom i Pacjentom profesjonalne wsparcie użytkownika.

Zarówno Specjaliści, jak i Pacjenci mogą otrzymać od Nas pomoc w obsłudze sprzętu i kontroli terapii poprzez narzędzia dostępne na Naszej stronie internetowej, tradycyjną komunikację telefoniczną, komunikację internetową dzięki Skype lub wykorzystując zdalny pulpit.

Poza codziennym wsparciem dla użytkowników Naszego sprzętu prowadzimy szkolenia dla fizjoterapeutów i lekarzy w Naszej siedzibie w Poznaniu.

 
 

Powrót do listy

+48 61 828 96 74alt+48 61 828 96 74